sobota 20. srpna 2022 Bernard

Vyhledávání

Nalezené články: "domácí násilí"

Téměř každý třetí člověk se setkal s domácím násilím. Pomoci s osvětou má iniciativa „Pod svícnem”

Jen pár dní před koncem školního roku odstartovala iniciativa zaměřená na problematiku domácího násilí. Své síly na ní spojili lidé z politické, komerční i neziskové sféry. Jejím cílem je v první fázi především edukace veřejnosti ohledně oblasti...

V Brně přibývá případů domácího násilí. Na vině je špatná finanční situace

Vulgární urážky, údery pěstí do obličeje i zakazování každodenních činností. Podle policistů narůstá v Brně v posledních týdnech vážných případů domácího násilí. Dlouhodobé útoky se odehrávají mezi cizinci i v českých rodinách, které trpí špatnou...

Drogy, hluk a nepořádek. V brněnském domě dělají zle obyvatelé sociálních bytů

Vypáčené dveře, pračka uprostřed chodby a opodál ležící improvizovaná postel pro náhodné noční návštěvníky. Bytový dům v Brně se s příchodem sociálních bytů proměnil v místo, kam si obyvatelé vodí návštěvy jen v nejnutnějších případech.

Mediátoři vyřeší spory i bez soudu. Nejspecializovanější centrum funguje v Brně

Vyhnout se soudním tahanicím, ušetřit čas, peníze i nervy. To je hlavní výhoda mediátorů, kteří pomáhají lidem řešit spory mimosoudní cestou a částečně znovu narovnat mezilidské vztahy, které mnohdy poznamenaly i zdánlivě banální záležitosti.

Pomáhají obětem domácího násilí, jejich počet v době pandemie roste

Vladimír Borský z brněnského vzdělávacího zařízení policie společně s Ivetou Maurerovou pomáhají obětem domácího násilí. Snaží se je především motivovat a najít cestu, jak překonat psychicky náročné období. Kvůli tomu založili projekt Neodkládej to.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "domácí násilí"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "domácí násilí"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.