sobota 28. března 2020 Soňa

Vyhledávání

Nalezené články: "chlapci"

Strážníci budili v šalině namol opilého patnáctiletého chlapce, k dalšímu vyráželi o pár minut později

Pohodovou neděli si chtěli udělat dva patnáctiletí chlapci z Brna. Jednoho z nich museli na tramvajové smyčce na Ečerově budit strážníci. Namol opilý hoch nadýchal přes dvě promile. Pár minut poté vyráželi strážníci do Pisárek. Důvod byl stejný,...

První miminko jižní Moravy je nejspíš i první v Česku

Prvním dítětem narozeným letos na jihu Moravy je holčička Laura, která se narodila minutu po půlnoci v Břeclavi. ČTK to dnes řekl Jiří Klement z tiskového oddělení krajského úřadu. Laura je pravděpodobně i prvním letošním miminkem České republiky.

Čtrnáctiletí výrostci odpalovali v podchodu petardy. Pyrotechniku si v pohodě koupili sami

Podchodem pod Žabovřeskou ulicí otřásly v pondělí odpoledne hlasité výbuchy. Po chvíli se z ústí tunelu vynořili tři čtrnáctiletí chlapci a vešli přímo do cesty strážníkům, kteří se šli podívat na zdroj hluku.

Nabarvené ptáče boduje ve světě. Dostalo se do užších nominací na Oscara

Nabarvené ptáče oslnilo Americkou filmovou akademii, která dramatický snímek o malém chlapci v prvních týdnech druhé světové války poslala do užších nominací na Oscara. Zda se klání o zlatou sošku zúčastní a jestli si ji dokonce odveze domů, se...

Muž údajně koupil skupince čtyř mladíků alkohol. Nejvíce nadýchali dvanáctiletý a šestnáctiletý

Kolemjdoucí si v sobotu dopoledne před supermarketem všimli čtyř mladých lidí popíjejících alkohol. Přivolaní strážníci zjistili, že chlapci jsou staří dvanáct až sedmnáct let. Podle svědků jim alkohol koupil padesátiletý muž.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "chlapci"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "chlapci"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.