úterý 13. dubna 2021 Aleš

Vyhledávání

Nalezené články: "chata"

Zemřelý muž po sobě zanechal nebezpečné dědictví, rekreační chatu měl plnou ostré munice

Na dvacet šest kilo malorážové munice, granáty i letecké pumy. Muž si ve své chatě na Brněnsku uskladňoval nálezy z období druhé světové války.

Nejbohatší Čech zemřel po pádu vrtulníku na Aljašce

Nejbohatší Čech Petr Kellner je podle deníku New York Times mezi pěti lidmi, kteří zemřeli při havárii vrtulníku poblíž Ledovce Knik na Aljašce. O jeho zřícení se záchranné složky dozvěděly v deset hodin večer v sobotu, když se lidé nevrátili z...

Zloděj si odvezl lup na stavebním kolečku

pondělí, 1. února 2021, 13:00Krimi

Zloděj si odvezl lup na stavebním kolečku

Neznámý zloděj se vloupal do zahradní chaty v Modřicích na Brněnsku, čímž majiteli způsobil škodu za téměř čtyřicet tisíc korun. Na cestu si kromě zahradnického náčiní přibalil ještě osm lahví alkoholu. Vše si v klidu odvezl na stavebním kolečku.

Zajímavosti o oblíbené komedii S tebou mě baví svět. Co dělali herci mezi natáčením a který z dětských herců si při natáčení zlomil ruku?

Kdo by neznal oblíbenou rodinnou komedii Marie Poledňákové S tebou mě baví svět z roku 1982. Legendární hlášky z filmu o třech tatíncích, kteří berou své děti na hory, znají malí i velcí. Málokdo však ví, že jedno z dětí si během natáčení zlomilo...

Při požáru v Brně uhořel na Štědrý den člověk

Při požáru v brněnských Tuřanech zemřel na Štědrý den člověk. Lidské tělo bez známek života nalezli hasiči v torzu vyhořelé chatky. Příčinu požáru zatím vyšetřují.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "chata"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "chata"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.