úterý 13. dubna 2021 Aleš

Vyhledávání

Nalezené články: "charita"

Online výuka dělá rozdíly mezi žáky. S doháněním učiva pomáhá Charita

Distanční výuka způsobila, že se mezi znalostmi a schopnostmi žáků vytvořily hluboké rozdíly. Nutnost internetového připojení vyřadila z běžného školního systému zejména sociálně znevýhodněné děti. Ve Znojmě začali problém řešit doučováním zdarma.

Terminátor Vémola se zápasníky MMA rozdával radost onkologicky nemocným dětem

Karlos Terminátor Vémola a Jiří Denisa Procházka navštívili malé pacienty na onkologickém oddělení Dětské nemocnice v Brně. Dětem rozdali dárky a nemocnici zase finanční podporu.

Znojemská radnice chce pomoct dětem při distanční výuce

Vedení Znojma připravuje projekt na podporu vzdělávání v domácím prostředí. Cílem je vyrovnání rozdílů ve vzdělání žáků znojemských škol, které vznikají vlivem dlouhodobé distanční výuky. Město bude na projektu spolupracovat s oblastní charitou,...

Šéf Avastu Ondřej Vlček s manželkou Katarínou dají na pomoc nemocných dětí 1,5 miliardy korun

Ředitel softwarové firmy Avast, jež má rovněž pobočku v Brně, Ondřej Vlček s manželkou Katarínou založili soukromou Nadaci rodiny Vlčkových, která pomůže nemocným dětem a jejich rodinám. Na konto soukromého fondu vložili jeden a půl miliardy korun.

Jak zvládat strach, obavy a nejistoty v době covidu


I když si v historických souvislostech uvědomujeme, že jako lidstvo máme za sebou mnohem horší časy, přesto se většina z nás nachází v jedné z nejtěžších situací svého života. Poradíme vám, jak se obavám, stresu, nejistotám a úzkostem spojeným s...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "charita"

Ples jako Brno

neděle, 18. ledna 2015, 16:23

Ples jako Brno
Ples jako Brno

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "charita"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.