neděle 24. října 2021 Nina

Vyhledávání

Nalezené články: "chameleon"

Hodonínská zoo vítá vylíhnuté chameleony i malé klokánky

Jaro v hodonínské zoologické zahradě už je v plném proudu, a návštěvníci se tak mohou těšit na nové přírůstky. Z vaků začali vylézat malí klokani obrovští, z vajíček se líhnou chameleonci a lákadlem zůstávají také loňská mláďata.

SOUTĚŽ: Jubilejní 25. Beseda u Bigbítu nabídne bohatou paletu hudebního i doprovodného programu

Dělat věci pro radost a vytvářet přidanou hodnotu. Taková jsou hlavní dvě poslání pořadatelů již tradičně vynikajícího a pestrého multižánrového festivalu Beseda u Bigbítu. Letošní, v pořadí již 25. ročník kulturní akce v Tasově u Veselí nad...

V Brně vzniká nová zoo specializovaná na chameleony

V Brně by ještě v tomto roce mohla vzniknout nová zoo specializovaná na chameleony. Návštěvníci zpočátku uvidí 14 druhů chameleonů, celkem 40 až 50 kusů ještěrů.

Na JazzFest se vrátí Chick Corea, držitel mnoha cen Grammy

Na brněnský JazzFest se příští rok vrátí klavírista Chick Corea, který se pyšní dvěma desítkami cen Grammy. Pětasedmdesátiletý Američan v Brně naposledy s úspěchem vystupoval loni, kdy spolu se zpěvákem Bobbym McFerrinem vyprodali halu Vodova.

GLOSA: Géniové hudební scény odcházejí... Zemřel David Bowie

Je neděle 10. ledna a já si na youtube vyhledávám nový klip Davida Bowieho - Lazarus. Při jeho poslechu se tetelím radostí. I přes skvělé předešlé desky si myslím, že s tak silným materiálem, který by se mohl hrdě podívat do očí slavným nahrávkám...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "chameleon"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "chameleon"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.