úterý 28. září 2021 Václav

Vyhledávání

Nalezené články: "amnestovaný"

Amnestovaný kradl během měsíce nejméně třináctkrát

Rekordmana brněnského podsvětí dopadli kriminalisté z Králova Pole. Jedná se o jednačtyřicetiletého muže z Brna, který byl letos propuštěn na amnestii a během necelého měsíce kradl nejméně třináctkrát.

Další amnestovaný muž kradl, ukrýval ložní povlečení

Brněnští strážníci zaznamenali další případ amnestovaného muže, který se v obchodě ve Skandinávské ulici dopustil krádeže zboží. Při jeho odchodu z prodejny ho ale chytla ostraha a předala přivolané hlídce strážníků.

Amnestovaný okradl ve Starém Lískovci seniora o důchod

Kriminalisté z brněnského oddělení na Výstavišti bleskurychle vyřešili další případ, který má na svědomí amnestovaný zločinec. Ten si na poště ve Starém Lískovci všiml vedle stojícího šestaosmdesátiletého Brňana, který si zrovna vyzvedával důchod.

Zrušení amnestie projedná Ústavní soud

úterý, 15. ledna 2013, 12:31Politika

Zrušení amnestie projedná Ústavní soud

Návrh skupiny 30 senátorů na zrušení části amnestie prezidenta Václava Klause projedná plénum Ústavního soudu. Vedení soudu o tom rozhodlo dnes s tím, že jde o závažnou věc spojenou s hlavou státu a Senátem.

Amnestovaný muž přistižen při krádeži, je opět za mřížemi

Jen několik hodin strávil na svobodě sedmadvacetiletý muž z Brna propuštěný minulý týden z vězení na amnestii. Hned po propuštění podle policie ukradl fotoaparát a horské kolo a policie jej zadržela těsně před třetí krádeží.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "amnestovaný"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "amnestovaný"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.