neděle 28. února 2021 Lumír

Vyhledávání

Nalezené články: "Záchrana"

Ze skály u Klajdovky spadl muž, je ve vážném stavu

Z bezmála desetimetrové výšky spadl dnes odpoledne muž ze skály v brněnských Maloměřicích. Záchranáři zraněného převezli vrtulníkem do nemocnice. Je ve vážném stavu.

Dvanáctiletá Linda zachránila život své mamince s epilepsií

Dvanáctiletá Linda zachránila život své mamince, která dostala epileptický záchvat. Žena, která je upoutána na invalidní vozík, měla obrovské štěstí, že má malou hrdinku doma. Dívka se o maminku vzorně starala, dokud nepřijela sanitka.

Brněnští záchranáři získali unikátní auta, převezou jimi lidské orgány nebo více pacientů

Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje (ZZS JmK) pořídila dvě nová speciální auta. Jedno bude sloužit především k převozu orgánů a transplantačního týmu a druhé je velkokapacitní vozidlo pro ošetření většího počtu lidí.

Turisté vzali útokem Národní park Podyjí, táhnou vyhlídky i vinice

Mimořádný návštěvnický zájem hlásí Správa Národního parku Podyjí. Turisté vzali chráněnou lokalitu doslova útokem a krásy tamější přírody vyrazilo jen loni obdivovat bezmála půl milionů lidí. Přeplněná jsou parkoviště a ruch je i na místech, kde...

Stařence v Brně zachránili život sousedé a strážníci, ve svém bytě upadla a nemohla vstát

Veliké obavy měli sousedé o starší paní v bytě, kde se celou noc svítilo. Na klepání ani zvonění neodpovídala a zdálo se, že se jí možná něco stalo. Přivolaní strážníci pak skutečně uviděli přes okno ženu ležet na zemi zmatenou a odřenou na rukách i...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Záchrana"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Záchrana"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.