čtvrtek 13. května 2021 Servác

Vyhledávání

Nalezené články: "Pátraní"

Dvanáctiletá Nela z Vyškova se nevrátila domů, pátrají po ní policisté

Jihomoravští policisté vyhlásili pátrání po dvanáctileté Nele z Vyškova, která se v pátek večer nevrátila domů. Když se dívka neobjevila ani o víkendu, ohlásila rodina v neděli večer případ policistům. Hlídky jsou v terénu, zatím se však nezletilé...

Pohřešovaného podnikatele, který záhadně zmizel v Praze, našli na Vysočině

Pátrání po záhadně zmizelém pětapadesátiletém podnikateli z Černé Hory na Blanensku, který se ztratil v Praze, se dočkalo konce. Hledaný muž byl nalezený na Vysočině. Policisté zjistili, že za jeho zmizením nikdo jiný nestojí.

Anonym na dnešek ohlásil střelný útok na školku. Policie po oznamovateli pátrá

Anonym na dnešní den oznámil střelný útok ve školce, nespecifikoval, o kterou školku půjde, a tak policie varovala všechny mateřské školy na území České republiky. K výhružce došlo už včera, útok by se měl odehrát dnes.

Policisté našli hledaného Tomáše, mrtvé tělo vylovili ze Svratky

Třítýdenní pátrání po patnáctiletém Tomášovi z Brna, kterého od 14. dubna hledaly stovky policistů a dobrovolníků, je u konce. Vyšetřovatelé potvrdili, že nalezené mrtvé tělo, které včera potápěči vylovili ze Svratky, patří hledanému mladíkovi....

Nalodil se, ale na zastávce nevystoupil. Pohřešovaného našli na dně Brněnské přehrady

Brněnští policisté již vyřešili záhadu muže, který na Brněnské přehradě nastoupil na loď, ale na cílové zastávce už nevystoupil. Tělo pohřešovaného nalezli policejní potápěči.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Pátraní"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Pátraní"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.