Počasí dnes16 °C, zítra17 °C
Pondělí 5. června 2023  |  Svátek má Dobroslav

Vyhledávání

Nalezené články: "Letiště"

Deset let od Dahlgrenova řádění. Američan v Brně povraždil čtyřčlennou rodinu

Při pobytu u příbuzných si chtěl srovnat život a psychiku. Výlet do Evropy ale skončil činem, jenž se tučným písmem zapsal do dějin české kriminalistiky. Před deseti lety otřásla Brnem brutální vražda čtyřčlenné rodiny, kterou spáchal Kevin Dahlgren.

Brněnské letiště očekává nápor. Dovolenkáře vyšle na Madeiru i do Albánie

Brněnské letiště odstartovalo letní sezonu. Po loňském zájmu, kdy z odletových ploch cestovalo přes 400 tisíc lidí, se chystá na rekordní nápor. Lidé letos s charterovými lety poprvé odcestují na portugalskou Madeiru, do Černé Hory nebo Albánie.

Jančurovy vlaky mají smůlu. Brno chce, aby na vídeňské letiště jezdila konkurence

Přímé spojení na vídeňské letiště z brněnského nádraží zajistí na dva roky dopravce Gepard Express, rozhodlo Brno. Město dalo společnosti přednost před nabídkou podnikatele Radima Jančury, který službu nyní provozuje. Gepardi poprvé vyjedou v červnu.

Do světa se létá z Rakouska, láká Čechy vídeňské letiště na nové destinace i aerolinky

Letiště ve Vídni najelo na vylepšený letový řád, který cestujícím přináší bezmála dvě stě destinací. Z Rakouska se letadlem například lidé dostanou do Porta, Tokia či Los Angeles. Mezinárodní aeport, jenž je oblíbený i pro lidi z Jihomoravského...

Kraj plánuje na východním okraji Brna nový obchvat. Chce ulevit řidičům

Brněnské městské část Slatina svitla po deseti letech naděje na vytoužený obchvat. Jihomoravský kraj odstoupil od původního komplikovaného plánu a začal pracovat na novém návrhu za tři sta milionů korun. Počítá s tím, že řidiči využijí novou...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Letiště"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Letiště"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.