sobota 10. dubna 2021 Darja

Vyhledávání

Nalezené články: "6 milionu korun"

Po opravě ožije kulturní centrum Rubín, změn dozná i Makovského náměstí

Centrum kulturního a společenského života městské části Žabovřesky, které za normální situace navštěvují i lidé z širokého okolí, se po půl roce oprav znovu probouzí k životu. Změn doznal interiér nebo tamější obřadní síň. Žabovřeská radnice chystá...

Nové cesty na Ústředním hřbitově  budou zadržovat vodu

Brněnští radní dali zelenou opravě poškozených cest v areálu Ústředního hřbitova. Rekonstrukce přispěje k zadržování dešťové vody v daném místě. Opravy cest by měly začít ještě letos.

Cejl oživí luxusní rezidence s byty, dětským hřištěm či službami

V brněnských Zábrdovicích v ulici Cejl vyroste nový vícefunkční objekt nazvaný Pekárenský dvůr. Nabídne více než 200 bytů, dětské hřiště, obchody, parkovací místa nebo prostor pro relaxaci mezi zelení.

Chátrající kostel v centru Brna vyhlíží záchranu

Potřebná a nákladná rekonstrukce římskokatolického kostela sv. Máří Magdalény v brněnské Masarykově ulici, který je už téměř dva roky veřejnosti nepřístupný, bude nakonec delší, něž se původně předpokládalo. Chrám v centru moravské metropole...

Brněnským sportovcům nadělí město milionové dotace

Sportovci z Brna můžou i letos počítat s finanční podporou magistrátu. Včera se na tom dohodli brněnští radní, kteří odklepli nové dotační programy. Peníze půjdou také do sportovišť nebo vrcholového sportu. Celý návrh nyní míří do zastupitelstva.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "6 milionu korun"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "6 milionu korun"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.