středa 24. února 2021 Matěj

Vyhledávání

Nalezené články: "černí pasažéři"

Notoričtí černí pasažéři už si dopředu připravují občanský průkaz, říká brněnská revizorka

Práce revizora přináší spoustu úskalí a často nepříjemné situace. Jaké je to být revizorkou v Brně? K rozhovoru pro Brněnskou Drbnu svolila jedna z brněnských revizorek, která cestující popisuje spíše jako příjemné a dělá práci, která ji baví.

Počet černých pasažérů v brněnské MHD loni klesl, počet napadení revizorů nikoliv

Podíl černých pasažérů meziročně opět lehce klesl. Neměnný zůstává počet napadení revizorů, kteří jsou pro tyto případy v krizové komunikaci a sebeobraně pravidelně školeni. Vozy Dopravního podniku města Brna v loňském roce převezly více než 360...

Po Brně bude jezdit už pětadvacet revizorů, u kterých zaplatíte pokutu kartou

Zaplatit pokutu kartou přímo ve voze. Takovou možnost mají černí pasažéři v Brně již více než rok. Nově se rozšířil počet revizorů, kteří jsou mobilními platebními terminály vybaveni.

Bankovní terminály se DPMB osvědčily. Budou je mít všichni revizoři

Zaplatit pokutu kartou přímo ve voze. Takovou možnost mají černí pasažéři od 1. května letošního roku. V rámci pilotního projektu byla totiž část revizorů vybavena pěti mobilními bankovními terminály.

Sledujeme rozpad Evropské unie v přímém přenosu?

Jako zázrakem se Evropské unii podařilo přežít již několik velkých krizí – kompromisy z kompromisů sice mnohdy nadělaly víc škody než užitku, ale „neboj se, naše karavana prostě pojede dál“, hlásí mi vždy s úsměvem můj kamarád, vysoce postavený...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "černí pasažéři"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "černí pasažéři"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.