středa 17. srpna 2022 Petra

V Brně budou soutěžit krasobruslařské naděje

Krasobruslařská hala v sousedství Kajot arény, kde hraje svoje mistrovské zápasy hokejová Kometa, bude ve dnech 15. až 17. února hostit mladé talenty z celé republiky.

Uskuteční se tu 14. ročník Velké cena Brna a Memoriál Stanislava Suka. A do Brna se sjedou ti nejlepší z celé republiky.

„Přijede na 130 závodníků v žákovské kategorii od osmi do šestnácti let. Velká cena Brna je součástí seriálu Českého poháru a ze strany soutěžících půjde o co nejlepší umístění pro nominaci na nadcházející mistrovství republiky,“ sdělila jedna z organizátorek soutěže a bývalá vynikající krasobruslařka Kateřina Beránková.

Mezi brněnskými talenty se objeví i Eliška Březinová, sestra čerstvého bronzového medailisty z lednového mistrovství Evropy v chorvatském Záhřebu Michala Březiny.

Ten se teď v zahraničí už pilně připravuje na březnové mistrovství světa, které se uskuteční od 10. do 17. března v kanadském Londýně.

Domácímu publiku se pak představí po návratu 25. března na jubilejním desátém ročníku populární akce Brněnské Velikonoce na ledě.

Foto: TJ Stadion Brno

Štítky Krasobruslařská hala, Velká cena Brna, Memoriál Stanislava Suka, krasobruslení, talenty, žákovská kategorie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.