Počasí dnes1 °C, zítra0 °C
Pátek 1. prosince 2023  |  Svátek má Iva
Bez reklam

Čeští baseballisté znovu prohráli s Tchaj-wanem 3:16

Čeští baseballisté prohráli i ve druhém přípravném utkání s Tchaj-wanem v Brně vysoko 3:16. Zápas rozhodla šestá směna, v níž sice český tým nejdříve snížil na 3:4, hned v dohrávce ale soupeř vzal šesti body domácím hráčům naději na zvrat.

Za český výběr bodovali Matěj Hejma, Jiří Marek a Basilio Hernandez. Závěrečné třetí vzájemné utkání je na programu ve čtvrtek od 16:30 v Třebíči.

Na nadhazovačském kopci udržel Michal Sobotka proti zkušenějšímu protivníkovi v prvních dvou směnách čisté konto. Ovšem v následujících dvou směnách se už na pálce prosazovali hráči Tchaj-wanu, kteří čtyřmi body otevřeli skóre.

Trenér českých baseballistů Mike Griffin se pokusil čelit tlaku soupeře střídáním nadhazovačů. Za Sobotku nastoupili postupně Karel Maleček, Daniel Vítek a Jan Blažek, zastavit další bodový nárůst se jim ale nepodařilo. V poslední směně ještě Tchaj-wan přidal další čtyři body.

Zdroj ČTK

Štítky Tchaj-wan, Brno, Jiří Marek, Mike Griffin, Jan Blažek, Třebíč

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Čeští baseballisté znovu prohráli s Tchaj-wanem 3:16  |  Ostatní sporty  |  Sport  |  Brněnská Drbna - zprávy z Brna a Jihomoravského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.