pátek 22. října 2021 Sabina

Buldoci i přes výhru v Poháru končí

Florbalisté Bulldogs Brno se ve středu večer rozloučili s letošním ročníkem domácího Poháru České pojišťovny výhrou na hřišti Pelhřimova. O osudu čtvrtfinálové skupiny tou dobou už bylo rozhodnuto, jelikož v souboji o první místo Buldoci v předchozím zápase padli na hřišti suverénních Otrokovic. Právě Otrokovice tak postupují na úkor brněnských hráčů.

Čtvrtfinálovou skupinu přitom Buldoci nerozehráli vůbec špatně. 5. listopadu dokázali porazit nevyzpytatelné Štíry z Českých Budějovic 7:5. Jak se však později ukázalo, souboj s druhým extraligovým týmem ve skupině Penthers Otrokovice, který se hrál o dva dny později, byl pro vývoj skupiny klíčový. V něm Buldoci bohužel celý zápas tahali za kratší konec a po nepovedeném výkonu z Otrokovic odjížděli s debaklem 3:10

Po tomto souboji už bylo zřejmé, že si Otrokovice zbylé zápasy (s prvoligovým Pelhřimovem a druholigovými Českými Budějovicemi) pohlídají a udrží první místo, které je jako jediné, ve čtyřech čtvrtfinálových skupinách po čtyřech týmech, postupové.

Na Buldoky tak včera čekal alespoň souboj o druhé místo s Pelhřimovem. V celém zápase Brněnští dominovali, vytvořili si více střeleckých příležitostí a po zásluze vyhráli 8:4.

 

Spartak Pelhřimov - itelligence Bulldogs Brno 4:8 (2:3, 1:2, 1:3)

Branky (asistence): 16. Poduška (Kučera), 19. Šťasta (Knězů), 37. Fučík (Kos), 60. Šťasta (Kos) - 1. Mendrek (Fuchs), 4. Mendrek (Fuchs), 20. Krovický (Hrazdira), 25. Konečný, 26 Grich (Kostka), 44. Grábl (Konečný), 46. Kostka (Grich), 57. Fuchs (Sládeček)

Střely: 21:29

Diváci: 68

 

 

Odkaz: Tabulka skupiny C a přehled všech odehraných zápasů

 

Štítky bulldogs, pohár, brno, štíři české budějovice, spartak pelhřimov, panthers otrokovice, florbal

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.