sobota 4. prosince 2021 Barbora

Kometa vetovala rozhodčího Poláka

Vedení Komety Brno se rozhodlo po sobotním třetím čtvrtfinálovém utkání extraligy proti Plzni vetovat rozhodčího Romana Poláka, který řídil zápas jako hlavní spolu s René Hradilem. Kometa podlehla po trefě Tomáše Vlasáka 57 sekund před koncem 1:2 a stejný poměrem prohrává i v sérii na čtyři vítězné zápasy.

"Dle našeho názoru jeho výkon úrovní nekorespondoval se skvělými výkony obou mužstev. Proto bude lepší, aby v této sérii dále nepůsobil," řekl webu Komety majitel klubu Libor Zábranský.

Pravidla pro postup při vetování rozhodčích
(dále jen „vetace“)

  1. Každý klub je oprávněn bez udání důvodu vetovat jednoho hlavního a dva čárové rozhodčí. Vetovaní rozhodčí nebudou po dobu trvání vetace rozhodovat jakákoliv soutěžní utkání daného klubu v dané soutěži. Klub je povinen vetaci oznámit písemně (emailem) nejpozději 24 hodin před konáním utkání, na které se má vetace vztahovat, předsedovi komise rozhodčích. Na jinou formu nebude brán zřetel.

  2. Klub smí vetovat rozhodčí pouze po odřízení utkání svého družstva příslušným rozhodčím v daném soutěžním ročníku. Vetace rozhodčího, aniž by tento v předchozím průběhu soutěžního ročníku rozhodoval alespoň jedno utkání daného klubu, není možná.

  3. Počet vetací na klub za sezonu není omezen. Vetací se nahrazuje případná dosavadní vetace klubu. 

Zdroj ČTK

Štítky HC Kometa, veto, rozhodčí, play-off, Roman Polák

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.