čtvrtek 23. září 2021 Berta

Kometa přistála na hvězdárně

Sezóna 2012/2013 byla pro jihomoravský hokejový klub přelomová v mnoha ohledech. Nejen, že byla jubilejní šedesátou, Kometě se v ní podařilo kromě generálního partnerství navázat i spoustu nových velice zajímavých spoluprací.

Můžeme jmenovat brněnskou ZOO a nejnověji i další příspěvkovou organizaci Hvězdárnu a planetárium Brno.

Zatímco hokejový klub vychovává v Brně děti především po stránce sportovní, ale dbá i na studium, na hvězdárně mohou děti rozvíjet především svého ducha a čerpat mnoho nových, důležitých informací.

Kometa se tedy snaží o rozvoj dětí ve všech směrech, což je při jejich dospívání nesmírně důležité.

Stejně jako hokejová Kometa, nemá s městskými neziskovými organizacemi nastavenu spolupráci žádný z ostatních brněnských sportovních klubů. Ze vzájemné propagace se nyní mohou těšit fanoušci hokejoví, ale i „vesmírní“.

V nejbližší době se budou moct na hvězdárně pokochat historickou výstavou Komety. Na mapování jednotlivých etap vývoje hokejové Komety se na Kraví hoře budete moct podívat od středy 27. března až do června 2013.

Od podzimu tohoto roku pomůže HC Kometa Brno s propagací otevíraného sálu digitária.

Fanoušci se na domácích hokejových zápasech dočkají unikátních video spotů, jednotliví hokejisté budou „vyslanci“ Hvězdárny a planetária Brno propagující její aktivity na partnerských školách Jihomoravského kraje.

Napsal Jiří Pošvář, tiskový mluvčí Komety Brno

Štítky HC Kometa Brno, spolupráce, Hvězdárna a planetárium Brno

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.