Počasí dnes22 °C, zítra25 °C

Kometa zvítězila na ledě favorizovaných Pardubic 4:3 po prodloužení

Brněnská Kometa zvládla první venkovní utkání v novém roce výborně. Zvítězila na ledě favorizovaných Pardubic 4:3 po prodloužení. Brno zaskočila Pardubice už v první třetině, kdy vstřelilo dva góly. Zápas sice dospěl až do prodloužení, ale v něm Kometě vystřelil druhý bod a také výhru Pospíšil.

Článek budeme aktualizovat.

HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno 3:4 v prodl (0:2, 2:0, 1:1 - 0:1)

Branky a nahrávky: 28. Poulíček (T. Dvořák, Čerešňák), 33. L. Sedlák (Radil), 49. Mandát (Cienciala, T. Dvořák) - 5. K. Pospíšil (Marcinko), 13. Marcinko (Ščotka, K. Pospíšil), 46. Marcinko (Ščotka), 64. K. Pospíšil (Osburn). Rozhodčí: Kika, Šindel - Lhotský, Thuma. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. Diváci: 9892.

Pardubice: Klouček - Čerešňák, T. Dvořák, J. Kolář, Hájek, Košťálek, Vála, Hrádek - Hyka, L. Sedlák, Paulovič - Radil, T. Zohorna, R. Kousal - M. Kaut, Poulíček, Cienciala - Říčka, Pochobradský, Mandát. Trenér: Varaďa.

Brno: Kavan - Osburn, Ščotka, L. Kaňák, Kučeřík, Gazda, Ďaloga, D. Svoboda - Flek, Cingel, Zaťovič - A. Zbořil, Marcinko, K. Pospíšil - Kratochvíl, Kollár, J. Kos - Moses, Holík, Okál. Trenér: Modrý.

Hodnocení článku je 54 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Dynamo Pardubice

Štítky sport, hokej, Pardubice, Brno

Kometa zvítězila na ledě favorizovaných Pardubic 4:3 po prodloužení  |  Hokej  |  Sport  |  Brněnská Drbna - zprávy z Brna a Jihomoravského kraje