Počasí dnes10 °C, zítra6 °C
Úterý 23. dubna 2024  |  Svátek má Vojtěch

Zbrojovka prohrála potřetí v řadě. Hradec udeřil dvě minuty před koncem

Fotbalisté brněnské Zbrojovky zapisují třetí prohru za sebou. Po prohře v Jablonci a doma se Spartou nestačili tentokrát Brňané ve dvanáctém kole na Hradec Králové, kde prohráli kvůli nezvládnutemu závěru utkání 1:2. Brno inkasovalo dvě minuty před koncem, když se trefil Vašulín. Zbrojovka se kvůli prohře propadla do spodní poloviny tabulky.

Branky: 43. Rada z pen., 88. Vašulín - 29. Řezníček.
Rozhodčí: Petřík - Kubr, Pečenka - Berka (video). ŽK: Kodeš, Leibl (oba Hradec Králové).
Sestavy:
Hradec Králové: Bajza - Klíma, Čihák, Leibl (46. O. Ševčík) - Gabriel, Rada, Kodeš, Kučera, Harazim - Kubala (87. Matěj Koubek), Vašulín (90.+5 Dvořák). Trenér: Miroslav Koubek.
Brno: Berkovec - Šural, Endl, Štěrba (46. Hlavica) - Matejov (90. Hladík), Texl, Souček, Granečný (90. Alli) - Falta (76. Fousek), M. Ševčík (63. Pachlopník) - Řezníček. Trenér: Dostálek.

Autoři | Foto FC Zbrojovka Brno

Štítky zbrojovka, národní liga, zápas, FC Hradec Králové, FC Zbrojovka Brno, AC Sparta Praha, FK Baumit Jablonec, Brno, Matěj Koubek, Miroslav Koubek