Počasí dnes15 °C, zítra18 °C

Marvani si v Třinci vystřelili v závěru remízový bod

Fotbalisté Líšně vyjeli v rámci 15. kola Fortuna Národní Ligy na hřiště Třince. Ačkoliv Marvani po většinu zápasu prohrávali, z Třince si nakonec odváží cenný bod. Remízu 1:1 totiž v samém závěru vystřelil Martin Zikl.

Skóre se v Třinci poprvé měnilo už ve 14. minutě. V šestnátce se uvolnil Kušnír, k zakončení však už nedošlo. Jeden z líšeňských hráčů ho fauloval a sudí nařídil penaltu. Tu proměnil Bedecs - 1:0 pro domácí.

Dalších 80 minut zápasu zdobily šance na obou stranách. Především Marvani z Líšně si během druhého poločasu vypracovali řadu šancí - Vintr nastřelil břevno, nebzpečně z přímého kopu pálil Čermák. Dramatický zápas pak vygradoval až v poslední minutě nastavení - zpoza vápna natáhl v 94. minutě Zikl a krásnou střelou zajistil Marvanům bod.

Líšeň drží po 15 kolech stále 9. místo, v příštím kole vyzve doma východočeskou Chrudim.

Foto ilustrační foto, SK Líšeň

Štítky HC Oceláři Třinec, Líšeň, Martin Zikl

Marvani si v Třinci vystřelili v závěru remízový bod  |  Fotbal  |  Sport  |  Brněnská Drbna - zprávy z Brna a Jihomoravského kraje