VIDEO: V Brně se vytvořila kolona. Řidiči ji začali objíždět po chodníku

Další případ nepochopitelného zkratu řidičů aut v Brně řeší dopravní policisté. Den poté, co řidič terénního auta rozjezdil nově položený travnatý pás mezi kolejemi na Nových sadech, se na sociálních sítích objevilo video, na kterém řidiči v Brně na stejné ulici objíždí kolonu po chodníku pro chodce.
Video se objevilo na facebookové skupině Viděno v Brně. Zachycuje několik řidičů, kteří se nedokázali smířit s kolonou.
Zamezte kolonám a nehodám na silnici! Jezděte po chodníku!
Zveřejnil(a) Eliška Kom dne Středa 2. září 2020
Místo čekání ve frontě aut se jednoduše rozhodli kolonu objet - po chodníku, na kterém se v tu chvíli pohybovali chodci. Včetně matky s kočárkem.
Vzhledem ke stutečnosti, že na záběrech jsou znatelné i registrační značky vozidel, zapojila se již do věci policie. „Podnětem se již zabýváme. Předali jsme dopravním policistům, kteří připad řeší ve vlastní kompetenci," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.
Během krátké doby jde o druhý případ bezohlednosti ze strany řidičů aut v Brně. V úterý například rozryl majitel terénního auta čerstvě položený travnatý pás na Nových sadech. Policisté muže již dopadli a podle nich ho čeká tučná pokuta.










Diskuze
1Diskuze je moderovaná. Prosíme o slušnou komunikaci.
Komentování je jen pro přihlášené