Položili do kolejiště radiátor, zajímalo je, co se stane

Včera kolem deváté hodiny večerní se na tísňovou linku obrátili pracovníci Správy železniční dopravní cesty. Strojvedoucí projíždějícího vlaku si všiml dvou podezřelých postav, jak něco v prostoru železniční zastávky Brno-Černovice umisťují na koleje.

Na místo okamžitě vyrazila nejbližší hlídka z komárovského obvodního oddělení a také policisté z oddělení železniční policie a doprovodu vlaků.

Strážci zákona už na místě chytili pouze jednoho z mladíků. Ten přiznal, že na koleje položili starý radiátor. Chtěli se totiž dovědět, co se stane, až ho přejede vlak. Střet s vlakem naštěstí neměl závažné následky.

Šestnáctiletý mladík opustil místo s blokovou pokutou, která by ho snad společně s důrazným poučením od policistů měla od dalšího podobného jednání odradit. Policisté pak ještě zkontrolovali úsek trati a mohli tak železničářům oznámit, že už je vše v pořádku a žádné předměty se v kolejišti nenachází.

Zdroj Policie ČR

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Brno, Černovice, vlak, železnice, radiátor, policie, Správa železniční dopravní cesty, Policie České republiky

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.