Počasí dnes29 °C, zítra26 °C
Pátek 19. července 2024  |  Svátek má Čeněk
Bez reklam

Policisté odřízli muže, který se pověsil před jejich očima

Brněnští policisté zachránili život čtyřicetiletému cizinci, který se přímo před jejich očima pověsil. Agentuře Mediafax to v pátek řekla policejní mluvčí Andrea Straková.

Muž se prostřednictvím tísňové linky 112 loučil s bratrem. „I když záměrně neříkal, odkud volá, operačnímu štábu se jej podařilo lokalizovat,“ řekla Straková.

Při příjezdu hlídky na břeh Svratky za obchodním centrem ve Skandinávské ulici v Dolních Heršpicích už měl muž smyčku kolem krku.

„V okamžiku, kdy si všiml policistů, se pověsil. Jeden z policistů ale sebevraha bleskově uchopil a přitáhl nad břeh a druhý nožem přeřízl opasek stahující hrdlo,“ popsala zákrok policejní mluvčí.

Díky okamžité první pomoci se poté policistům podařilo u sebevraha stabilizovat základní životní funkce. Muž byl opilý a předávkovaný léky.

„Jeden z členů hlídky v okolí našel igelitové sáčky s léky napsanými právě na jeho jméno,“ řekla Straková s tím, že nešťastníka pak odvezla sanitka do nemocnice na psychiatrii.

Napsal Jiří Nováček, Mediafax

Štítky sebevrah, cizinec, Policie ČR, Skandinávská ulice, Dolní Heršpice, Brno, Mediafax, Svratka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Policisté odřízli muže, který se pověsil před jejich očima  |  Krimi  |  Brněnská Drbna - zprávy z Brna a Jihomoravského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.