neděle 31. května 2020 Kamila

Plácli mladou cyklistku po zadku, ta si natloukla

Záměr plácnout cyklistku po zadku brali dva devatenáctiletí muži jako dobrý vtip. Jejich plán se však ukázal jako velmi nebezpečný a pro čtyřiadvacetiletou ženu skončil řadou nepříjemných zranění. Policie posádku vozu Ford Ka hledala několik týdnů a nakonec byla úspěšná.

"Mladíci totiž projížděli osobním automobilem Ford KA Syrovicemi a nenapadlo je nic jiného než mladou ženu jedoucí na jízdním kole jen tak vylekat," sdělil mluvčí policie Bohumil Malášek. "Při projíždění kolem ní se spolujezdec vyklonil z otevřeného okna a botou v ruce cyklistku praštil po zadku," dodal mluvčí.

Žena samozřejmě nic takového nečekala ošklivě si při pádu natloukla. Mladíci z místa ujeli. Policisté si nejdříve mysleli, že byla dívka autem sražena, až později se ukázalo, že šlo o smutný výsledek hloupého žertu. 

Nalezení řidiče a spolujezdce zabralo několik týdnů a to i přes pomoc kamerových záznamů z incidentu. Devatenáctiletý řidič i jeho stejně starý spolujezdec se nakonec k činu přiznali a policisté je nyní stíhají pro ublížení na zdraví.

Štítky cyklistka, plácnutí po zadku, policie, zranění, pád, syrovice, brno

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.