Počasí dnes23 °C, zítra26 °C
Neděle 16. června 2024  |  Svátek má Zbyněk
Bez reklam

Padne verdikt v kauze vojáka, který prý chtěl zneužívat děti

Brněnský krajský soud dnes vynese verdikt v kauze čtyřiačtyřicetiletého bývalého elitního vojáka Viktora Štingla. Obžaloba ho viní z přípravy znásilnění několika dětí, z přemlouvání dospívajících k pohlavnímu styku a přechovávání pornografických materiálů s dětmi, hrozí mu až 12 let vězení.

Podle státního zástupce přesvědčoval na internetu sociálně slabé matky k tomu, aby mu k pohlavnímu styku poskytly děti. Štingl odmítl podrobně vypovídat. Z jeho někdejších výslechů vyplývá, že jako bývalý člen vojenské policie vyhledával matky nabízející své děti k pohlavnímu styku. Tvrdí také, že informace chtěl předat policii.

Obžaloba viní Štingla, že se v 16 případech snažil přes diskusní servery na internetu, skype a také přes ICQ přesvědčit sociálně slabé ženy z celé republiky, aby mu poskytly k sexu své děti. Nabízel za to obvykle okolo 5000 korun, přičemž měl zájem o orální sex a o pohlavní styk se školačkami a školáky, ale také nemluvňaty. Žádná z těchto matek s tím nesouhlasila.

Jedna svolila ke společné koupeli Štingla se svým dítětem. Matkám podle obžaloby sliboval, že děti nebudou traumatizovány, protože je opije vínem, popřípadě omámí léky a pak počká až usnou.

Zdroj ČTK

Štítky sex, Krajský soud v Brně, Skype

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Padne verdikt v kauze vojáka, který prý chtěl zneužívat děti  |  Krimi  |  Brněnská Drbna - zprávy z Brna a Jihomoravského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.