neděle 19. ledna 2020 Doubravka

Cizinec se vydával za policistu, prokazoval se pionýrskou legitimací

V pondělí odpoledne policisté z Bystrce zadrželi čtyřiačtyřicetiletého cizince, který neustále opakoval, že je policista a nic neudělal. Přes toto tvrzení mu policisté našli v batohu ukradené doklady a přesvědčivý nebyl ani údajný policejní průkaz - jednalo se o legitimaci pionýra.

"Policisté při výkonu hlídkové služby na přehradě spatřili muže zanedbaného vzhledu s batohem na zádech. Vzhledem k tomu, že v oblasti často dochází k vloupání do rekreačních objektů, rozhodla se hlídka tohoto muže zkontrolovat," popsala mluvčí policie Andrea Straková.

Když policisté muže vyzvali, aby prokázal svou totožnost, předložil jim pionýrskou legitimaci vystavenou na ženské jméno. Muž následně odmítal s hlídkou spolupracovat a za použití donucovacích prostředků nakonec skončil na služebně. 

"V zavazadle policisté při kontrole našli doklady na různá jména. Muž pak tvrdil, že se jmenuje Hyacint. Nakonec se podařilo osobu ztotožnit a policisté zjistili, že doklady jsou hlášené jako odcizené," doplnila Straková.

Podezřelý skončil v cele a nyní probíhá další vyšetřování případu.

Štítky bystr, policie, cizinec, batoh, policisté, zloděj, brno

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.