Zloděj chtěl ukradnout odemčenou Felicii, nedokázal však odjet

Foto Auto.cz | Zdroj PČR

Na špatnou kartu vsadil v Letovicích u tamní malé čerpací stanice osmnáctiletý mladík. Ten si večer všiml vedle benzínky odstavené Škody Felicia s otevřenými dveřmi a klíčky v zapalování. Naskočil tedy do auta a snažil se nastartovat.

K jeho smůle nepočítal s tím, že si majitel auta pojistil bezpečnost své škodovky přídavným bezpečnostním zařízením. Ač se tedy zloděj snažil seč mohl, Felicii do pohybu nedostal.

Aby toho nebylo málo, při jeho snažení ho načapal majitel auta, který následně zavolal policejní hlídku. Ta zloděje zadržela. „Vyšetřováním policisté zjistili, že mladíkovi nejsou krádeže vůbec cizí. Před krátkým časem byl přistižen při krádeži ve Svitavách," uzavřel policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Škoda Felicia, Letovice, Svitava

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.