Mladík z Brna, který si teprve nedávno vyzvedl občanku, má na kontě už několik trestných činů. Jeho případem se zabývají brněnští kriminalisté, kteří ho obvinili z násilí, majetkové kriminality i sexuálního nátlaku. Po posledním incidentu skončil ve vazbě a hrozí mu až šest let za mřížemi.
Ačkoliv si mladík z Brna teprve nedávno vyzvedl občanku, už má na kontě několik trestných činů. Patnáctiletý výtržník má bohaté zkušenosti v oblasti návykových látek, majetkové trestné činnosti i násilí. Dopadli a obvinili ho brněnští kriminalisté z prvního oddělení.
Mladík začal nenápadně, postupně se ale dopouštěl čím dál závaznějších činů. Někdy na to byl sám, někdy se svými známými či kamarády. Násilím se dostával do restaurací, zastaváren i prodejen odkud si odnášel vše, co mu přišlo pod ruce.
V posledním případě se dopustil i sexuálního nátlaku a vyhrožování. Zmiňovaný výtržník přišel na návštěvu ke známému, kde byly dvě dívky a další vrstevníci. Hned o začátku byl agresivní, což podpořil ještě alkohol a pervitin. Jedné z dívek navíc vzal kartu a vybral sedmnáct tisíc korun.
„Večírek skončil fyzickým napadením, sexuálním nátlakem, vyhrožováním, omezováním osobním svobody a neoprávněným opatřením platebního prostředku. Mladík, který byl ještě před dovršením patnáctého roku řešen osmkrát soudem pro mládež, skončil ve vazbě. Za mřížemi může skončit až na šest let,“ popsala policejní mluvčí Petra Hrůzová.
Chceš nám něco sdělit?Napiš nám
Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
Herdek proč už ti .... ve sněmovně neodhlasují trestní odpovědnost od 14 ti let, jako v jiných demokratických zemích ?!