Počasí dnes19 °C, zítra21 °C
Neděle 24. září 2023  |  Svátek má Jaromír
Bez reklam

Brňané z Bratislavské ulice se špatně vyspali. Rušil je muž, který mohutně křičel

Nové nepřátelé si udělal dvaačtyřicetiletý muž v brněnské Bratislavské ulici. Lidi odpočívající po náročném pracovním týdnu budil uprostřed noci mohutným křikem, jenž dolehl až k uším městské policie. Hlídka navíc brzy zjistila, že s agresivním křiklounem nebude lehké pořízení.

Muž pořvával v brněnské ulici nedaleko centra města krátce před půlnocí. Na víkend naladění lidé nebyli na podobné manýry zvědaví. Proto s povděkem přivítali, když ulicí zrovna projíždělo auto městské policie. Řev uslyšeli i strážníci, jimž bylo jasné, že se v tomto případě jedná o jednoznačné rušení nočního klidu. Se čtyřicátníkem se chtěli nejprve domluvit, aby se uklidnil. Jenže nečekali, že z uřvaného Brňané se vyklube ještě větší potížista. 

Již při příchodu hlídky se začal chovat velmi agresivně a na strážníky začal hlasitě pokřikovat hanlivé urážky. I přes opakované výzvy se jeho agrese stupňovala a vrcholu dosáhla v momentě, kdy udeřil jednoho ze zakročujících strážníku do horní části těla. Okamžitě skončil v poutech,“ sdělila mluvčí Městské policie Brno Jana Pokorná

Problémový jedinec se ani zákroku nekontroloval. Pracovníci v uniformách naznali, že jeho chování souvisí s alkoholem a vydali se s pachatelem směr záchytka. Dobrou zprávu pro městské policisty bylo, že muž útočný úder vůbec nezvládl, díky čemuž nedošlo ke zranění strážníka. „Intenzita útoku byla natolik nízká, že hlídky nepojaly podezření ze spáchání trestného činu. Podezření ze spáchání hned několika přestupků proti veřejnému pořádku však strážníci oznámili úředníkům,“ dodala Pokorná. 

Hodnocení článku je 72 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Michal Šťastný

Štítky Brno, Bronx, Bratislavská, Strážníci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Brňané z Bratislavské ulice se špatně vyspali. Rušil je muž, který mohutně křičel  |  Krimi  |  Brněnská Drbna - zprávy z Brna a Jihomoravského kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.