Počasí dnes15 °C, zítra16 °C
Úterý 21. března 2023  |  Svátek má Radek

Žena v Brně potřísnila silnice mastnou skvrnou. Jezdila s prasklou olejovou vanou

Stovky metrů táhnoucí se olejová skvrna zaujala lidi v Brně, kteří si lámali hlavu nad tím, kde se nečistota vzala. Do akce povolali Brňané hlídku městské policie. Ta slavila nakonec úspěch. Zjistila, že mastnotu na vozovce má na svědomí žena, kterou zradil instinkt i řidičské schopnosti.

Omastek se táhl v ulicí Vojtova. Právě tam přispěchali do akce strážníci, aby zjistili, kdo za flekem stojí. Hned po příjezdu se dali do vyšetřování a diskuzí se svědky. Kolemjdoucí ukázali prstem na pětatřicetiletou ženu, která zápasila se svým automobilem. Při parkování zavadila o šikmý nájezd, protrhla olejovou vanu a pokračovala v jízdě. Pracovníci v uniformách našli motoristku snadno podle skvrn a zavolali ji, aby přišla k autu. 

Přiznala, že si nejprve ničeho nevšimla a na závadu ji upozornil až kolemjdoucí při přecházení přechodu pro chodce. Proč však na znečištění silnice a zároveň překážku v provozu neupozornila policii, strážníkům zdůvodnit nedokázala,“ sdělila mluvčí Městské policie Brno Markéta Skřivánková.

Hlídka přivolala rovněž hasiče, kteří uniklou tekutinu zasypali sorbentem. Šoférku nyní čekají problémy a pokuta. „Podezření hned z několika přestupků bude muset vysvětlit úředníkům ve správním řízení,“ dodala Skřivánková.

Hodnocení článku je 68 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto MP Brno, Jitka Koudelová

Štítky Brno, Strážníci, Parkování, Řízení

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.