pátek 2. prosince 2022 Blanka

Důchodce z Brna přišel na poštu. Od té doby si nepamatoval, kde má auto

Záhadný případ hlásí moravská metropole, kde se do nesnází dostal dvaasedmdesátiletý muž. Důchodce přijel na pobočku bohunické pošty autem, jakmile ale vstoupil mezi přepážky, vykouřily se mu informace z hlavy. Ke slovu se proto dostali strážci brněnského zákona.

Důchodce zamířil na poštu, aby si vyřídil osobní záležitosti. Při pohledu na pracující lidi za přepážkou najednou zapomněl, kde zaparkoval. Dezorientovaný senior nevěděl, co má dělat. Pochodoval sem a tam, až si ho všiml kolemjdoucí. Návštěvníka se zeptal, kam kráčí. Když se dozvěděl, že hledá auto, přivolal raději strážníky. 

Přivolaní strážníci se dozvěděli, že muž bydlí v jiné části Brna, a k nepříjemné situaci tak zřejmě přispěla i neznalost této lokality. Hlídka od seniora zjišťovala upřesnění, jak daná ulice vypadala a než odjela, přislíbila mu, že se po jeho renaultu pokusí podívat,“ popsal mluvčí Městské policie Brno Pavel Šoba

Strážníci se následně dali do hledání automobilu. Vzhledem k tomu, že Bohunice mají prochozené, našli vůz asi kilometr od pošty. Zmatený muž se zaradoval, sedl do auto a odjel domů. 

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Česká pošta

Štítky Brno, Důchodce, Strážníci, Pošta

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Diskutér T.

To zde nikde není napsáno, ale za okýnkem seděla jistě sličná slečna s velkým poprsím a on nevěděl, ani jak se jmenuje, natož nějaké auto, z garáže se vydal s nablejskaným TRABANTEM 601 a ještě, že hlídka jej přivedla na správnou cestu k vozu, ale o té dívce bude snít ještě asi dlouho.......

čtvrtek, 29. září 2022, 16:44

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.