středa 19. ledna 2022 Doubravka

Slovensky hovořící muž v Brně napadl na nádraží patnáctiletou dívku

Na zážitek z víkendu bude chtít rychle zapomenout patnáctileté děvče, které se ocitlo v Brně před hlavním vlakovým nádražím. Právě tam si dívku vyhlédl slovensky hovořící muž. Ženu bezohledně odstrčil a začal jí i její kamarádce hrubě nadávat. Potížista se navíc předváděl i po příjezdu hlídky městské policie.

Agresivní hrubián posilněný alkoholem si troufal nejen na dívku v pubertálním věku, ale také na ostatní návštěvníky. Kolemjdoucí obtěžoval slovními výpady a některé se dokonce snažil napadnout. Vrcholem celého představení bylo provokování, obtěžování a fyzické ataky na mladou slečnu. Chování drzého boveráka proto nezůstalo dlouho bez odezvy. Hlídka strážníků dorazila na místo, aby potížistu, jenž na ně pořvával hrubé nadávky a měl útočné choutky, zkrotila.

Nemírnil se ani po opakovaných a důrazných zákonných výzvách a po příjezdu sanitky záchytné služby jednoho z nich chytil za uniformu ve snaze ho napadnout,“ sdělil mluvčí Městské policie Brno Jakub Ghanem

Strážníci se proto rozhodli, že po dobrém to s mužem ovládající slovenštinu nepůjde. „Nevyhnul se tedy donucovacím prostředkům ani nasazení pout. Hlídka potom zdravotníky doprovázela při převozu a slovensky hovořícího muže si převzala lékařka. Je podezřelý z neuposlechnutí výzvy a znevážení úřední osoby i z přestupku proti občanskému soužití,“ dodal Ghanem.

Hodnocení článku je 78 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Michal Šťastný

Štítky Brno, Nádraží, Strážníci, Agresor

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Martin Vašek

Zlatí policajti ze socáku,ti by ho vyvezli za Brno a by bylo ručně,stručně.????

pondělí, 29. listopadu 2021, 23:15

Jiří Beránek

A to je všechno? To nedostal ani pořádně přes tu svou nevymáchanou tlamu?

pondělí, 29. listopadu 2021, 18:48

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.