čtvrtek 21. října 2021 Brigita

Opilá žena si v Brně ustlala na chodníku. Ukázalo se, že je hledaná

Náhodného svědka procházejícího v noci brněnským parkem zarazil pohled na mladou ženu ležící na chodníku. Jelikož se obával o její zdraví, rozhodl se na místo přivolat strážníky. Těm se podařilo zjistit, že si na chodníku ustlala hledaná osoba.

Když hlídka dorazila směrem, kterým ji svědek navedl, čtyřiadvacetiletá žena se již z chodníku stihla přemístit na lavičku a společnost jí dělal její známý. „Viditelná zranění neměla a ani hlídce si na žádnou zdravotní indispozici nestěžovala, přiznala ale, že má trochu popito,“ popsala situaci mluvčí brněnských strážníků Markéta Skřivánková. S hlídkou žena sice komunikovala, působila ale velmi rozrušeně a snažila se nenavazovat oční kontakt.

Strážníkům začalo její nervózní chování připadat podezřelé a požádali ji proto o předložení dokladů. Na rozhodnutí trvali i poté, co je dotyčná začala ubezpečovat, že jí nic není a pomoci nepotřebuje. Při ověření osobních údajů vyšlo najevo, proč se žena tolik zdráhala přiznat, kým je. „Strážníci zjistili, že jde o osobu, po které pátrá Policie České republiky. Ženu proto vyzvali, aby setrvala na místě, a chvíli nato už ji předávali přivolaným republikovým policistům,“ řekla Skřivánková.

Hodnocení článku je 74 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Dominik Svoboda

Štítky pátrání, brno, policie, strážníci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.