pondělí 12. dubna 2021 Julius

Dva mladíci z nudy čmárali po zastávkách a kontejnerech, umění z toho nebylo

Nuda je nebezpečná věc a mnohdy může člověka dohnat až k věcem, kterých potom litují. Dva kamarády v Bohunicích například dlouhá chvíle přiměla sebrat černý fix a čmárat po okolí. Jejich řádění zastavil až svědek, který přivolal policii.

Dlouhá chvíle pravděpodobně dostihla dva kamarády v brněnských Bohunicích, takže se vydali dělat do ulic lumpárny. Mladíci si s sebou do kapsy vzali černý fix a při několikatiminutové procházce zvládli počmárat dokonce hned dvě autobusové zastávky i kontejner. 

Některé děti se v době pandemie očividně nudí. Dlouhodobě zavřené školy a karanténa je mnohdy přiměly hledat si nějakou zábavu, kterou si mohou vyplnit den. Bohužel leckdy i způsobem, kterým se mohou dostat do křížku se zákonem,“ popisuje mluvčí policie Petr Vala. 

Jejich řádění si všiml svědek, který pohotově zalarmoval brněnské policisty. Mladé výtržníky se jim podařilo dostihnout jen pár metrů od jejich uměleckých děl. Pro oba si přijeli jejich zákonní zástupci, tím pro ně ale prošetřování nekončí. 

Zahájeny byly úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání provinění poškození cizí věci.“ doplnil Vala.

Hodnocení článku je 54 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto PČR

Štítky Krimi, policie, jihomoravský, kraj

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.