pátek 5. března 2021 Kazimír

Dívčí bitka na Mendláku. V Brně se porvaly tři nezletilé dívky se dvěma mladými ženami

Nezvyklá podívaná se naskytla kolemjdoucím na Mendlově náměstí. Do konfliktu se tam dostala parta dívek. Verbální napadání dokonce vyústilo v bitku. Trojici aktérek přitom nebylo ani osmnáct let.

Křikem a sprškou nadávek na sebe v pátek navečer upozornila pětice dívek na Mendlově náměstí po vystoupení z šaliny číslo jedna. Strážníci, kteří přestupní uzel právě kontrolovali, uviděli, jak tři dívky útočily na dvojici mladých žen, nevybíravě s nimi cloumaly a poté je povalily na zem.

„Dalšímu útoku zabránila hlídka městské policie, která se k nim okamžitě vydala," uvedla mluvčí strážníků Markéta Skřivánková. Agresorky se sice pokusily utéct, ale strážníci je po několika metrech dostihli.

Napadené dívky naštěstí neutrpěly žádná viditelná zranění a přivolání lékaře opakovaně odmítly. Od svědků se pak strážníci dozvěděli, že k neshodě údajně došlo už v šalině. „Žádná z dívek ještě nebyla plnoletá, a tak strážníci k ověření totožnosti přivolali republikové policisty, kteří se případem dále zabývají," uzavřela Skřivánková.

Hodnocení článku je 40 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Brno-střed

Štítky bitka, dívky, ženy, mendlovo náměstí, brno, strážníci

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Petr Dvořák

Vy všichni diskutující přede mnou, važte si toho, že na Drbně můžete napsat svobodně svůj názor. Na Novinkách byste už dostali zprávu: "Váš účet je trvale zablokován za porušování smluvních podmínek." Takže doživotní ban a nikdo z redakce vám nenapíše důvod a nikdo od té chvíle s vámi nekomunikuje. Vlastně mi ani není líto těch blbů, co mrzli, když cinkali klíči.

středa, 20. ledna 2021, 20:26

Milan Tocháček

Cikánky napadly bílé, jak jednoduché. Taková situace je v této zemi častým jevem.

úterý, 19. ledna 2021, 14:48

České Okno

Zcela standardní jev, který se rozšiřuje s růstem početnosti jistého etnika, které se za 600 let návštěvy v Evropě nebylo schopno přizpůsobit. Napadání našich dětí skupinkami nudících se výrostků je každodenním jevem, ale vše se tají a schovává po pokličku rádoby demokratického systému.

úterý, 19. ledna 2021, 10:11

Josef Mašek

Politická garnitura a ministerstvo vnitra vede statistiku kriminality českých menšin a minoritních rodin žijících v ČR....tato % statistika na počet obyvatel je přísně tajná a občané ČR nemají možnost ji znát, protože za její únik hrozí vysoké tresty za rasistickou činnost a žádný novinář a média tuto statistiku od roku 1989 NEZVEŘEJNILI !!!

úterý, 19. ledna 2021, 09:50

Jan Tauš

Jedna entita pochází z Přední Indie a dlouhodobé zkušenosti ukázaly, že splynutí s domácím obyvatelstvem není možné, přesto se tento stav udržuje i nadále. Stav vývoje lidstva nelze obelstít tím, že primáty z rozdílných předkamenných a kamenných dob dáme do jedné klece, funguje pouze rozmnožování ale vznikne primát nepřizpůsobivý pro první ale i druhou klec a začne požírat primáty doby předkamenné ale i kamenné.

úterý, 19. ledna 2021, 09:32

Mirek Gogo

no ..on pan Sládek za Republikány věděl jak na ně,ale to asi nebylo moc lidské,tak nás budou obtěžovat furt pryč

úterý, 19. ledna 2021, 09:05

Pavel Brázda

Tato partička už řádí na Mendláku delší dobu. Díky IQ který prezentují je jasné ke které komunitě patří....

úterý, 19. ledna 2021, 08:05

Magda Forejtová

Ani se snad nemusí uvádět podorobnosti o osobách zúčastněných, že.

úterý, 19. ledna 2021, 05:08

Martin Vašek

Fotečka by nebyla?Nebyla,že se ptám.

pondělí, 18. ledna 2021, 23:44

Karel Pecka

Strážníci měli pouze malý problém ony tři nezletilé dívky ve tmě rozeznat ...

pondělí, 18. ledna 2021, 23:08

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.