pondělí 25. ledna 2021 Miloš

VIDEO: Mladá žena přebíhala v Brně na červenou, troubícím policistům ukázala prostředníček

Pořádnou dávku smůly měla mladá žena v centru Brna. Po neúspěšné reklamaci v obuvi se naštvaně a nedočkavě vrhla i přes červenou signalizaci na semaforu přes přechod, kde však právě projíždělo auto. Na jeho zatroubení reagovala v běhu vztyčeným prostředníkem a nevšimla si tak, že auto patří policistům. Za své chování si navíc vysloužila nemalou pokutu.

Na přechodu u Nových sadů dovedl koktejl podrážděnosti a nedočkavosti mladou ženu k pěkně neuváženému chování. V úterý odpoledne, když se nečekaně vrhla do vozovky, si ani neuvědomila, jaké následky to přinese. Na semaforu svítil červený panáček a ona se přesto dala do běhu přes přechod, před kterým jen tak tak zabrzdilo auto.

Na zatroubení uspěchaná chodkyně nevrle zareagovala vztyčeným prostředníkem, evidentně si ale nevšimla, že vylekaný troubící řidič za volantem a jeho spolujezdec jsou policisté ve služebním autě. 

„Netrvalo však dlouho a kající hříšnice se jim za své nevhodné chování omlouvala. Údajně měla mít špatný den, a navíc prý nevěděla, že uvnitř sedí právě dopravní policisté. Od nich si tak nakonec za své jednání vykoledovala nemalou pokutu." uvedl mluvčí policie Petr Vala.

Hodnocení článku je 68 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto PČR

Štítky Prostředník, vulgární, žena, přechod, červená

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Joseph Xspy

A třeba hvězdy tomu chtěly a ona měla jen ke všemu pravdu :D....A pro pravdu se zlobí kdejaký orgán ;)

pátek, 27. listopadu 2020, 15:21

Oldřich Uhlíř

Jó, označit orgán pravým jménem se v tomhle státě nevyplácí !

pátek, 27. listopadu 2020, 07:36

Martin Vašek

Jo,kdyby se nechovala jako júesejk,ale jako správná Češka by řekla běž do prdele,tak by se to řešilo domluvou.Předpokládám,že policajti neumí odečítat ze rtů.

čtvrtek, 26. listopadu 2020, 22:08

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.