sobota 15. května 2021 Žofie

Opilý dělník vyhrožoval kvůli výplatě svým nadřízeným nožem. Jednoho fyzicky napadl a tvrdil, že je vrah

, aktualizováno 20. listopadu 2020, 12:22

Jednoho z dělníků břeclavské agentury museli odvézt policisté, na manažera vytahoval kvůli dřívější výplatě nůž, druhého fyzicky napadl. Oběma pak opilý muž vyhrožoval a lhal o tom, že byl na Slovensku zavřený za vraždu. Nadýchal přes tři promile a hrozí mu osm let ve vězení.

Policejní hlídka musela v pondělí zasahovat v jedné z břeclavských ubytovan. Na tísňovou linku se obrátil provozní manažer agentury, která zaměstnávala dělníky. Jeden z nich totiž na manažera vytáhl nůž. Podezřelý cizinec po něm vyžadoval dřívější vyplacení peněz za práci. Na druhého pracovníka agentury dokonce fyzicky zaútočil a pak odešel na pokoj, kde ho policie zadržela.

Podle svých slov se nechal unést emocemi a přestal se ovládat. Oběma napadeným mužům navíc vyhrožoval, že ví, kde bydlí, že si je tam najdou jeho kamarádi a připomínal, že si na Slovensku odseděl osm let za vraždu, což ale nebyla pravda. 
 

Po návratu na pokoj pak zkonzumoval připravenou svačinu na cestu, která se skládala z půl litru vodky a plechovky piva. Tomu odpovídal i výsledek dechové zkoušky – 3,06 promile. Při výslechu pak svého jednání litoval a všem se omlouval s tím, že byl v obtížné situaci a chtěl se rychle vrátit domů i s výplatou, na kterou měl nárok. Případ vyšetřují břeclavští kriminalisté, muži hrozí za vydírání se zbraní až osmiletý pobyt ve vězení." popsal mluvčí policie Pavel Šváb.

Ohodnoť článek

Foto Pčr

Štítky Brigádník, nůž, policie, vězení, agresor, břeclavsko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.