VIDEO: Popíjející lidé a hlasitá hudba. Policisté narazili v Brně ve dvě ráno na otevřený bar

Autoři | Foto PČR

Těžkou hlavu s vládními nařízeními si nedělali v jednom z brněnských barů v centru města. Policisté u něj zaznamenali ve dvě ráno hlasitou hudbu a řadu popíjejících.

Brněnský podnik se nesnažil nikterak zakrývat, že má otevřeno. Z baru hrála hlasitá hudba a zevnitř ven chodili lidé. Když na místo přijeli policisté, hosté si začali balit svoje věci a brali nohy na ramena. 

„Osoby, které při příjezdu hlídky kvapně opouštěly bar, neměly ochranu dýchacích cest. Obsluhu kvůli nedodržení stanovené otevírací doby čeká správní řízení," uvedl policejní mlvučí Pavel Šváb.

Policisté se podle Švába zaměřují na kontroly stále intenzivněji. „Prohřešky fyzických osob mohou být ohodnoceny na místě desetitisícovou sankcí. Ve správním řízení mohou být sankce i vyšší," uzavřel mluvčí.

Hodnocení článku je 44 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky bar, Brno, otevření, koronavirus, opatření, hudba, Pavel Šváb

Komentáře

Oldrich Slezak

A to někoho překvapuje? Vlezte do kterékoliv šaliny a najdete v ní vždy někoho bez roušky a spoustu "och*ávačům" s rouškou pod nosem ????

Neděle, 11. října 2020, 09:15Odpovědět

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.