úterý 20. října 2020 Vendelín

Kvůli poškozenému náklaďáku uzavřeli strážníci pruh v tunelu, řidiči nerespektovali značení

U Pisáreckého tunelu včera odpoledne nešťastně upadlo kolo nákladnímu autu. Problém ale nebylo možné vyřešit na místě, pro vůz proto přijela odtahová služba a policisté se strážníky uzavřeli jeden pruh. Spousta řidičů ale nerespektovala dopravní značení.

Několik metrů za výjezdem z Pisáreckého tunelu včera odpoledne upadlo kolo nákladnímu automobilu. Nikomu se naštěstí nic nestalo, účastníci nehody ale museli zavolat odtahovou službu. Aby nedošlo k dopravní kolizi, uzavřeli strážníci jeden z jízdních pruhů a z pravého pruhu auta naváděli do levého. 

Řada řidičů ale úplně ignorovala jak strážníky a policisty, kteří je na změny v dopravě varovali už před vjezdem do tubusu ve směru od univerzitního kampusu do centra, ale dokonce i dopravní značení v tunelech. 

„Městská policie proto připomíná, že červený kříž znamená zákaz vjezdu do jízdního pruhu, nad kterým je signalizace umístěna. Řidiči mohou využít pruh, nad nímž svítí zelená šipka.“ doplnila mluvčí městské policie Markéta Skřivánková.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo30 čtenářů

Foto mpb

Štítky tunel, pisárky, řidiči, značky, pruh

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Petr Ševčík

Rodina Děsíkova Rozhodně by ale nikdo neměl respektovat kreténa.

pondělí, 28. září 2020, 19:40

Nikita Radanovicz

Rodina Děsíková: Ale dopravní značení jsme povinni respektovat všichni. Stejně tak jsme povinni uposlechnout výzvy policie bez ohledu do jaké jurisdikce spadají.

pátek, 25. září 2020, 19:07

Rodina Děsíkova

obecního fízla respektovat asi nebude nikdo.

pátek, 25. září 2020, 14:18

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.