čtvrtek 1. října 2020 Igor

Strážníci přijeli řešit do Bohunic rušení nočního klidu, opilá dvojice je napadla

Strážníci vyjeli k hlučné opilé skupince osob do Bohunic, poté, co bujaré oslavy rozpustili, se skupina sešla znovu v jiné ulici. Dva ze zúčastněných začali být agresivní natolik, že je strážníci doprovodili na záchytku.

Na pouštění hudby a křik z ulice si v noci na neděli stěžovali na lince 156 obyvatelé Bohunic. Na místo dojela hlídka strážníků, která skutečně našla hlučnou skupinku podnapilých osob. Strážníci je vyzvali, aby se ztišili a pokojně se rozešli, to se však nadšeným pijanům nelíbilo. Ačkoli naoko uposlechli, zanedlouho strážníci podobné zvuky jako předtím uslyšeli znova, ale z jiné ulice.

Jakmile sedmatřicetiletý muž hlídku strážníků zahlédl, začal na ně vulgárně pokřikovat a byl agresivní. Po chvíli se dokonce pokusil o útěk, v tom mu ale hlídka zabránila a spoutala ho. To rozčílilo jeho třiatřicetiletou partnerku natolik, že se pokusila zaútočit na jednoho ze strážníků, takže i ona skončila v poutech.

„Pak za asistence hlídky odvezla sanitka na záchytnou stanici k vystřízlivění. Dvojice je podezřelá ze znevážení úřední osoby a z rušení nočního klidu. Vzhledem k tomu, že nebylo možné případ vyřešit ihned, bude se jím zabývat správní orgán." uvedla mluvčí strážníků Markéta Skřivánková.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo4 čtenářů

Foto Jan Luxík

Štítky Mpb, noční klid, agresor, záchytka, alkohol

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.