čtvrtek 1. října 2020 Igor

Strážníci v Lužánkách zadrželi opilou ženu, která měla bít svou dvouletou dceru

Alkohol a léky jsou kombinací, která často vede k velmi nepříjemným situacím. V pátek večer se do Lužánek vydala na obhlídku hlídka strážníků, které hned na kraji parku zastavil kolemjdoucí, aby je upozornil na nemilé svědectví. Nedaleko nich prý žena bije své malé dítě. 

Když hlídka na prostranství přiběhla, uviděla plačící dvouletou holčičku, která se urputně snažila dostat z náruče své matky. Dívka sice nebyla nijak viditelně zraněná, pětadvacetiletá žena však vůbec nedokázala strážníkům vysvětlit, co se na místě přihodilo.

Matka se chovala velmi zmateně a během rozhovoru strážníkům došlo, že z jejího dechu je silně cítit alkohol. Když jí dali dýchnout do měřicího přístroje, ukázala se hodnota 2,2 promile. 

„Do parku po chvíli přišel i její partner a vysvětlil, že žena bere silné léky, po kterých by neměla pít ani malé množství alkoholu. Strážníci se spojili i s její sestrou, aby se měl o děvčátko kdo postarat. Případ potom předali státním policistům, mimo jiné proto, že podobnou situaci už nedávno v rodině prověřovali sociální pracovníci.“ upřesnil policejní mluvčí Jakub Ghanem.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo7 čtenářů

Foto pixabay

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.