čtvrtek 1. října 2020 Igor

Muž zavolal strážníky na hlučného souseda. Ten mu za to přivařil dveře k zárubni

Bizarní dohru mělo hlučné chování muže v centru Brna. Ten si v noci na neděli pouštěl hlasitě hudbu ve své garáži v dvorním traktu jednoho z domů v centru Brna. Když na něj soused v jednu hodinu ráno zavolal strážníky, muž hudbu vypnul. Sousedovi se však rozhodl pomstít.

Po příjezdu strážníků na místo hudba stále hlasitě hrála, ale jakmile strážníky osmačtyřicetiletý muž spatřil, okamžitě ji dobrovolně vypnul a slíbil, že už v poslechu nebude pokračovat.

„Vzhledem k tomu, že to byl jeho první přestupek, vyřešili záležitost domluvou," uvedla mluvčí strážníků Markéta Skřivánková. Jenže pak se začaly dít věci. 

Volající hlídku během půl hodiny kontaktoval znovu a sdělil jí, že z okna svého bytu viděl záblesky u dveří vedoucích do dvora s garážemi, kde předtím docházelo k rušení nočního klidu. Šel proto dveře raději zkontrolovat a zjistil, že nejdou otevřít. Na dvou místech byly totiž přivařené k ocelové zárubni, pod nimi ještě ležela svářečka.

Muž, který ještě před chvílí sliboval, že bude potichu, se ke sváru doznal. „Jelikož škoda pravděpodobně nepřesáhne hranici pěti tisíc korun, stal se důvodně podezřelým z přestupku proti majetku. Případ strážníci předali k dořešení příslušnému správnímu orgánu," uzavřela mluvčí.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo69 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky strážníci, brno, sváření, hluk, dveře

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Luboš Kalina

Je vidět,že řemeslo se může vždycky hodit...

úterý, 4. srpna 2020, 20:51

Daniel Lekki

Metalista-Svářeč? se s tim nesral,palec nahoru.

úterý, 4. srpna 2020, 14:11

Petr Šlesinger

Jako fór dobrý.

pondělí, 3. srpna 2020, 17:34

Jiřina Vrbasová

????

pondělí, 3. srpna 2020, 17:30

Kachle Kachlic

dobrej picus...????

pondělí, 3. srpna 2020, 16:58

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.