pátek 14. srpna 2020 Alan

VIDEO: Muž vykrádá pokoje doktorů v nemocnici. Pátrají po něm policisté

Obrovskou míru drzosti a pohrdání prokazuje od začátku března zloděj, který už dvakrát vykradl pokoj určený pro odpočinek lékařů v břeclavské nemocnici. Pravděpodobného zloděje zachytily kamery, policisté teď po muž pátrají a prosí veřejnost o pomoc.

Hodně drzý zloděj se na začátku března vypravil do břeclavské nemocnice. Tam se šikovně a velmi rychle dostal přes zámek dveří do lékařského pokoje. Z něj pak ukradl peněženky s doklady lékaře, platebními kartami a hotovostí. Ukradl i další peněženku, kde byla opě tzajímavá částka a také klíče od auta, paměťové karty a další věci. „Majitelům způsobil škodu za nejméně dvacet tisíc korun," uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Lupem namlsaný zloděj se pak v nemocnici objevil znovu na konci května. To mu ale štěstí nepřálo. Znovu se dostal do pokoje, kde ale jeden z lékařů vyrušil. Zloděj tak vzal rychle nohy na ramena.

Policistům vyšetřujícím případ se podařilo získat záběry z bezpečnostních kamer, které muže zachycují, jak se pohybuje po nemocnici i při tom, jak se dostává do pokoje. Podařilo se jim také zmapovat jeho pohyb mimo nemocnici. Pravděpodobného zloděje zachytila kamera na břeclavském nádraží. Z toho odjel vlakem do Hodonína.

„Poznatky k totožnosti muže uvítají břeclavští policisté na telefonní lince 974 632 701 nebo na tísňové lince 158," vyzval policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Foto PČR

Štítky zloděj, lékaři, pokoj, břeclav, nemocnice, pátrání

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.