pátek 14. srpna 2020 Alan

VIDEO: Sprejer poničil nevzhlednými klikyháky dům, na kameru drze ukazoval prostředník

Na drsňáka se rozhodl si zahrát mladý muž, který se sprejem v ruce poničil fasádu domu. Majiteli způsobil škodu přes deset tisíc, a potom ještě do kamery ukázal vztyčený prostředník. Policie teď po bezohledném samozvaném umělci pátrá, čeká ho totiž až rok za mřížemi.

Na konci června se v Zábrdovicích na fasádě domu pořádně vyřádil drzý sprejer. Pod rouškou tmy během několika okamžiků načmáral na budovu téměř dvoumetrový nápis a své vyjádření ještě završil zvednutým prostředníkem, který namířil na bezpečostní kameru.

 

Jeho nepříliš umělecký výlev bude majitele stát víc než deset tisíc, svého činu ale evidentně nijak nelituje. Policie proto teď pátrá po mladém darebákovi, který měl na sobě bundu a mikinu značky NIKE. Zpod kapuce mu trčel delší pramen vlasů, který mu padal do očí, na nichž měl nasazené dioptrické brýle. 

„V současné době je případ brněnskými policisty prošetřován pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci. Za nepatřičné umělecké vyjádření pak samozvanému umělci hrozí až jednoroční pobyt za mřížemi.“ dodal policjení mluvčí Petr Vala. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Foto PČR

Štítky sprejer, dům, graffiti, policie, pátrání

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Nitra Maxov

Pokud jim ten rok bude jen hrozit, nepřestanou to dělat.

pondělí, 13. července 2020, 08:27

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.