pondělí 30. března 2020 Arnošt

VIDEO: Policejní honička s bezohledným řidičem skončila srážkou hazardéra s autobusem. Policie pátrá po svědcích

Šílený řidič s opilou posádkou ujížděli před policejní kontrolou ulicemi Brna. Daleko nedojeli, honička skončila srážkou pronásledovaného Golfu s nočním rozjezdem. Policie teď pátrá po svědcích.

Jako v závodní hře si asi chtěl připadat mladý řidič, který na začátku ledna pořádně zavařil nejen sobě, ale také jednomu brněnskému autobusu MHD. Zprvu vše vypadalo jako běžná silniční kontrola, poté co si všimli nebezpečné jízdy bílého Golfu. Policisté rozsvítili majáky a očekávali, že řidič zastaví. 

Avšak očividně alkoholem zastřená mysl posádky auta dostala zaručeně lepší nápad. Šofér totiž znenadání prudce sešlápl plyn a odvážnou jízdou se snažil policisty setřást.

Krátká honička s policisty po ulicích Brna ale skončila nárazem do autobusu nočního rozjezdu. Ani to však podnapilou posádku neuklidnilo a dva z mladíků se z havarovaného auta pokusilo urychleně vypařit. Díky svědkům se však daleko nedostali a brzy jim policisté zdobili zápěstí pouty. 

Hazardéři v autě způsobili nehodou krom škody 240 tisíc korun také zranění pětašedesátiletého pána, kterého následně musel ošetřit lékař. Kriminalisté proto prosí širokou veřenost, aby se s případnými informacemi ohledně bezohledné jízdy skupinky hazardérů obrátili na linku 158.

„Svědci se mohou ozvat přímo kriminalistům na telefonních číslech 974 625 883 a 974 625 860. Případně také mohou využít tísňovou linku policie 158.“ uvedl policejní mluvčí Petr Vala.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Foto PČR

Štítky hazardér, řidič, alkohol, honička, autobus, nehoda

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.