neděle 25. října 2020 Beáta

VIDEO: Muž převrátil tři popelnice na brněnském nádraží, strážníci ho přiměli nepořádek uklidit

Mladík v podchodu brněnského nádraží převrátil tři popelnice a mrštil svou svačinou o zem. Strážníci vandala našli o něco později na Dornychu, odkud ho přinutili se vrátit, a nepořádek po sobě uklidit. To se mu nelíbilo a rozčiloval se. Nakonec skončil v poutech.

Mladík bez důvodu převrhl tři popelnice

Doslova za vyučenou dostal mladík od brněnských strážníků v noci na čtvrtek v podchodu brněnského nádraží. Na místě zrovna nikdo nebyl, ale mladíka bedlivě sledovala hlídka u kamerového systému. Mladík nejdříve převrhl tři kovové odpadkové koše, přičemž hlídka nechápala důvod jeho chování. 

Zkoumavě si prohlížel svůj sendvič, pak s ním mrštil o zem

„Chvíli předtím však mladík ve výskoku kopl do dvou sloupů a při druhém kopu švihl rukou tak prudce, že mu z ní vyletěla svačina na druhou stranu chodby. Sendvič potom podezřelý zvedl a zkoumavě si ho prohlížel. Hloubání zakončil tím, že jídlem prudce mrštil o zem,“ popisuje kuriózní situaci mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem. 

Uklízení se mu natolik protivilo, že se začal vztekat a skončil v poutech

To ještě mladík neměl tušení, že čím více nepořádku nadělá, tím déle mu bude trvat, než si vše po sobě uklidí. Strážnici si ho totiž našli na Dornychu, odkud ho donutili se vrátit do podchodu, a tam si po sobě vše uklidit. „Mladík však nevydržel až do konce úklidu a po několika minutách se začal vztekat a navzdory zákonným výzvám se snažil odejít,“ dodává Ghanem. Jeho rozčílené vystupňovalo do té míry, že ho museli strážníci spoutat. 

Hodnocení článku je 90 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto MPB

Štítky nepořádek, popelnice, sbírání, rozčílený muž, pouta

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.