pondělí 17. února 2020 Miloslava

Policisté pátrají po vandalovi, který v Brně propíchal pneumatiky jedenácti autům

Policisté pátrají po vandalovi, který si v brněnské ulici Hutařova vybil vztek na jedenácti zaparkovaných autech. Všem těmto autům nesmyslně propíchal pneumatiky. Byl tak zabraný do své práce, že mu byli lhostejní i pozorující svědci.

Zaměřil se především na přední pneumatiky, svědci ho na srdci netížili

Včera v podvečer si v brněnské ulici Hutařova vybíjel vztek zatím neznámý vandal, který jedenácti zaparkovaným autům propíchal pneumatiky. „Očividně s ostrým předmětem v ruce se dal do práce, jakmile na zasněžené městské zeleni spatřil nezodpovědně zaparkované vozy,“ popisuje policejní mluvčí Petr Vala.

Rozčílený vandal se zaměřil především na přední pneumatiky a do práce byl tak zabraný, že mu byli lhostejní i pozorující svědci. Z místa však pachatel stihl útect dříve než svědci stihli přivolat policii. Předběžnou škodu poškození majitelé vyčíslili na necelých dvacet tisíc korun. 

Policisté přivítají jakékoliv informace o pachateli 

Pachatel je ve věku třicet až čtyřicet let, vysoký zhruba180 centimetrů, silnější postavy a oblečený byl do tmavé bundy a tmavých kalhot. 

„Z důvodu, že policisté neznají jméno vandala, přivítají k němu jakékoliv informace. Tímto žádáme širokou veřejnost o pomoc při jeho ztotožnění. V případě jakýkoliv poznatků můžete zkontaktovat brněnské policisty na telefonní lince 974 624 776,“ uvedla na svém webu policie. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Autoři | Foto PČR

Štítky pneumatiky, nůž, pátrání

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.