pátek 21. února 2020 Lenka

Špatně parkují, hájil se muž před brněnskými strážníky po objetí tří aut klíčem

Několik řidičů na třídě Kapitána Jaroše našlo ve čtvrtek na svých autech zřetelné rýhy a škrábance. Jeden z vlastníků aut si všiml čtyřicetiletého muže, který se nebezpečně blízko pohyboval okolo aut. Strážníkům se muž k činu přiznal, řidiči prý špatně parkovali.

Špatně parkují, tak si podle tohoto muže zaslouží poškrábanou kapotu

Dost agresivním a specifickým způsobem se vyjádřil čtyřicetiletý muž ke špatnému parkování několika řidičů na třídě Kapitána Jaroše. Jeho počínání si všiml jeden z vlastníků čerstvě poškrábáného auta, muže zadržel a obrátil se na městskou policii. „Přivolaní strážníci údajného vandala vyzvali, aby jim ukázal klíče a na nich skutečně našli lak shodující se s barvou poškozeného vozidla,“ popisuje situaci mluvčí brněnských strážníků Pavel Šoba. 

Muž se ke svému činu přiznal a prý to udělal kvůli tomu, že řidiči špatně parkují. Strážníci našli v okolí tři poničená auta a důkladně vše zdokumentovali. „Podle jednoho z poškozených dosáhla škoda nejméně 35 000 korun. Strážníci tedy čtyřicetiletého muže jako podezřelého z trestného činu předali republikovým policistům,“ dodává Šoba. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Autoři | Foto Alpavinka, rajče.cz

Štítky objetí klíčem, poškrábání, klíč, parkování

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.