středa 8. července 2020 Nora

Na nikoho nesáhnu ani prstem od nohy, řekl muž v Brně po útoku na strážníky. Skončil na psychiatrii

Na brněnské strážníky se obrátila žena poté, co přišla zkontrolovat svého podnájemníka, který to bral velice nelibě a začal do ní strkat. Při příjezdu strážníků se muž choval nepředvídatelně, agresivně a nadýchal téměř dvě promile.

Neunesl kontrolu bytu nájemnicí

Brněnští strážníci vyjížděli ve čtvrtek odpoledne k bytovému domu na Lesné poté, co se na ně obrátila čtyřiasedmdesátiletá žena se stížností na svého podnájemníka. Žena dvaatřicetiletému podnájemníkovi přišla zkontrolovat byt, on to nesl velice nelibě a začal ji slovně napadat a strkat do ní. 

Přivolaná hlídka našla muže na chodbě, kde rychle popocházel, rozhazoval rukama a neustále zvyšoval hlas. Na výzvu, aby odešel do svého bytu reagoval slovy "Já tady bydlím a můžu si dělat, co chci". 

Na nikoho nesáhnu ani prstem od nohy, ujišťoval muž strážníky

„O chvíli později se proti nim zcela nečekaně rozběhl a narazil do nich. Hlídka tedy použila donucovací prostředky a agresivního dvaatřicetiletého muže spoutala. Při čekání na přivolané zdravotníky se u něho často střídaly nálady a mezi několika omluvami a nadávkami strážníkům mimo jiné řekl, že 'na nikoho nesáhne ani prstem od nohy',“ upřesňuje situaci mluvčí brněnských strážníků Pavel Šoba. 

Alkoholtester ukázal u muže téměř dvě promile alkoholu v krvi a sanitka ho převezla do psychiatrické nemocnice. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Pixabay.com

Štítky psychopat, Brno, prst od nohy, psychiatrie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.