sobota 19. září 2020 Zita

VIDEO: Brněnští policisté na poslední chvíli chytili ženu, která se chtěla zabít skokem z mostu

První adventní neděli měli brněnští policisté napilno. Když projížděli po mostě přes řeku Svitavu, tak si všimli mladé cizinky, která stála na zábradlí mostu. Když žena uviděla policejní auto, tak se rozhodla rychle svůj čin dokončit, ale policisté ji zachránili.

Balancující sebevraždenkyni policisté stáhli na chodník

První adventní neděli zabránili brněští policisté sebevraždě a zachránili život mladé ženy. Během noční služby projízděli po mostě přes řeku Svitavu a všimli si mladé cizinky, která nebezpečně stála na zábradlí. Jakmile žena zpozorovala zastavující policejní auto, tak se rozhodla rychle dokončit svůj záměr. 

„Urychleně začala přelézat zábradlí a muži zákona zakročili na poslední chvíli. Stáhli totiž balancující sebevražedkyni zpátky na chodník. Jenže lehce se vzdát očividně nechtěla, chytala se za zábradlí a snažila se jím vymanit,“ upřesňuje policejní mluvčí Petr Vala.

Žena prosila policisty, aby ji nechali zemřít

Anglicky mluvící žena policisty prosila, aby ji nechali zemřít. K tomuto nešťastnému rozhodnutí určitě přispěla i míra vypitého alkoholu. „Dechovou zkouškou jí totiž bylo naměřeno 1,5 promile. Po vystřízlivění na záchytce byla nakonec předána do odborné péče lékařů,“ dodává Vala. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo4 čtenářů

Autoři | Foto PČR

Štítky sebevražda, skok, most, žena

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.