sobota 7. prosince 2019 Ambrož

FOTO: Opilá žena běhala po Brně a sprejovala po domech a autech

Jaké je střízlivění v policejní cele si v pondělí zažila pětadvacetiletá žena v Brně. Upozornila na sebe hlučným a vulgárním chováním, nakonec přešla až k vandalismu - se sprejem v ruce stříkala po autech a domech.

Hlučným chováním na sebe v pondělí odpoledne upozornil podnapilý pár muže a ženy v brněnských Bohunicích. Hrubé výrazy by jim okolí možná prominulo, když však žena bez jakýchkoli zábran začala sprejovat černou barvou na fasádu restaurace a také na dvě zaparkovaná auta, bylo toho už trochu moc.

Přivolaným policistům pomohli v pátrání i strážníci městské policie, kteří spatřili muže a ženu odpovídající popisu o pár ulic dále. Petadvacetiletá sprejerka se marně vymlouvala, že za nic nemůže. Ruce potřísněné barvou dokazovaly pravý opak.

Policisté tak ženu na místě zadrželi. Po tom co vystřízlivěla v policejní cele, putovala rovnou k soudci, který ji za její nesmyslné chování ihned potrestal. „Mimo uložený trest bude muset poškozeným nahradit i škodu ve výši téměř 35 tisíc korun," uzavřel policejní mluvčí David Chaloupka.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Foto PČR

Štítky alkohol, žena, sprejerství, bohunice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.